EMPORIO ARMANI HE EDT 30ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3360372061816

Çmimi:
€41,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një aromë e burrave që mban një përzierje natyrale, të ndezur me yuzu japonez, sage dhe kardamom që harmonizohen me aroma të sage, pyje të çmuara dhe misk të ngrohtë për një eau de toilette që është padyshim tërheqës.

Emporio Armani He nga Giorgio Armani është një aromë Dru Qelibari për meshkuj.

Notat kryesore janë Yuzu, Sherebelë dhe Kardamom; notat e mesme janë arrëmyshk, trëndafili dhe rrënja e arrës; notat bazë janë Musk i Bardhë, Druri i Sandalit, Vetiver dhe Fasule Tonka.

Krijuar në vitin 2017
30ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë