GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO PARFUM POUR HOMME EDP 40ml & EDP 15ml & BODY SHAMPOO 75ml | SET PËR MESHKUJ

UNI CosmeticsKodi:3614273231718

Çmimi:
€65,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Acqua Di Gio Profondo Homme është një interpretim më intenziv dhe si detar i Acqua di Giò. Aroma merr një zhytje të thellë kapëse në thellësi të shpirtit, duke shfaqur kështu një dimension të ri të aromës përmes eksplorimit të vlerave të lirisë, ndjeshmërisë dhe mashkullorësinë moderne. Ashtu si do të zhyteshit në det, notat e detare përzihen me injektimin intenziv të rozmarisë dhe selvisë, derisa myshku mbështjellës është i rrethuar me qelibar në bazë.

Familja e aromës: myshk

Personaliteti: florale

Notat e aromës: mandarinë e gjelbër, bergamot, rozmari, livando, selvi, patquli lentisk, myshk

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë