GEMEI PROFESSIONAL HAIR CLIPPER GM-6025 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:6957952260256

Çmimi:
€10,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Makinë për prerjen e flokëve nga Gemei, e dizajnuar për të gjitha llojet e stileve të flokëve.

Karakteristikat: 

  • Motor me shpejtësi të lartë të rrotullimeve

  • 8 orë mbushje - 1 orë punë

  • Tension prej 220-240V

  • Brisk me performancë të lartë

 • Dritë e kuqe treguese për rimbushje
Në makinë përfshihen krehërit udhëzues 1,2 dhe 3mm, shishja e vajit, brusha për pastrim si dhe Usb mbushësi ose adapteri normal.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë