ALLURE PRO GEMEI NOSE & EAR TRIMMER 2IN1 GM-3112 | MAKINË PËR HUNDË & FLOKË

Uni CosmeticsKodi:6957952231126

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Makinë për largimin e qimeve nga hunda dhe veshët nga Gemei.

Karakteristikat: 

 • Motor me shpejtësi të lartë të rrotullimeve
 • Sistem intelegjent anti-klip
 • 8 orë mbushje
 • Tension prej 220-240V
 • Dizajni i kokës nuk do të dëmtojë kavitetin e hundës
 • Brisk elitar i përmisuar
Për të ndërruar kokën e makinës, thjesht rrotulloni pjesën e kokës që dëshironi t'a largoni dhe rrotulloni tjetrën të cilën dëshironi të vendosni në makinë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë