SILCARE UV GEL COLOR CHAMELEON 07 MYSTIC DANCE 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:5902560501032

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Çdo njëri nga ne dallon prej të tjerëve, por asgjë tjetër nuk e ndryshon pamjen e një femre më shumë se sa një manikyr me shkëlqim.

Shprehu me gellët e ri Base One Chameleon.

Çdo njëri nga ne dallon prej të tjerëve, por asgjë tjetër nuk e ndryshon pamjen e një femre më shumë se sa një manikyr me shkëlqim. Nëse juve ju pëlqen diversiteti dhe origjinaliteti, atëher ngjyrat ekspresive të Base One Chameleon do i bëjnë ëndërrat tuaja realitet.

Ju pëlqen qëndrueshmëria e një gell manikyri por mërziteni shpejt nga ngjyra e njejtë? Ndryshojeni atë. Pranoni gellët dinamik me shkëlqim të linjës Base One Chameleon. Në çdo moment ju mund të mahnitni me ngjyrë intenzive me shkëlqim. Krijimet origjinale dhe pushtuese të thonjve përplot ngjyrë dhe shkëlqim mund të arriten me vetëm 1 aplikim të gellit.

1 gell - milion ngjyra. Mahnitni, shkëlqeni, befasoni. Zbuloni të gjitha ngjyrat e fshehura në gellët Base One Chameleon!

Koleksioni i ri i Base One ka të gjitha përparësitë e gellëve UV, duke shtuar që ndryshon ngjyrën varësisht nga këndi i vështrimit. Dendësia e hollë lehtëson aplikimin e gellit, përderisa shkëlqimi ideal shfaqet pa nevojën e pastrimit.

Karakteristikat: 

  • Gell me shkëlqim të lartë
  • Ndryshim i ngjyrës varësisht nga këndi i vështrimit
  • Nuk kërkon pastrim me Cleaner ose aplikim të një gelli me shkëlqim
  • I hollë
 • Vetë nivelizues

Mënyra e përdorimit: Në thonj të përgatitur ose tipsa, aplikoni një shtresë të hollë të gellit me ngjyrë (rekomandohet e zezë) dhe thajeni në UV llambë për 2-3 minuta. Aplikoni një shtresë të hollë të gellit Chameleon dhe thajeni në UV llambë për 2 minuta. Për një efekt më të mirë ju mund të aplikoni një shtresë të dytë të gellit Chameleon. Nuk ka nevojë të pastrohet me Cleaner ose të aplikohet një top coat pas aplikimit të gellit Chameleon.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë