SILCARE UV GEL COLOR CAT EYE 01 SERWAL 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:5902560500875

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Cat’s Eye Magnetic pamje në 8 verzione.

Shkëlqimi mahnitës, misterioz dhe intrigues i Cat Eye tani në dispozicion për thonjtë e juaj!

Base One Cat Eye janë gell UV unik me ngjyrë dhe veti magnetike. Thonjt me Cat Eye efekt posedojnë një shkëlqim të bukur, mahnitës me një tranzicion origjinal të ngjyrave të cilat kapin vëmendjen e të gjithëve. Me gellin Cat Eye dhe një magnet special për vetëm 5 sekonda ju do krijoni efektin e Cat Eye në manikyrin tuaj, gjë e cila do e ndryshojë pamjen varësisht nga këndi i dritës dhe pozitës së dorës.

Ky lloj i gellit është i pigmentuar mjaftë shumë si dhe kanë veti mbuluese dhe shkëlqim shumë të mirë.

Karakteristikat: 

  • Efekt mahnitës
  • Veti mbuluese të mira
  • Vetë nivelizues
 • Trashësi të mesme
Mënyra e përdorimit: para se të aplikoni gellin, njëherë përzieni pak. Aplikoni një shtresë të hollë në thonj natyral apo tipsa dhe thajeni në UV llambë për 2 minuta. Pastaj aplikoni 1 shtresë tjetër të hollë dhe vendosni një magnet afët thonjve rreth 2-3 mm larg për 5-10 sekonda, thani në llambë UV për 2 minuta, në fund aplikoni top coat.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë