SILCARE UV GEL COLOR BLACK DIAMOND 01 STARRY NIGHT 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:BD-1.157.RF

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E zeza e re klasike.

Koleksioni i gellëve UV Base One Black Diamond përbëhet nga gell me grimca të mahnitshme shkëlqimi me ngjyrë të zezë klasike. Ngjyrë të thellë me shkëlqim e cila lejon krijimin e një manikyri të bukur dhe elegant, ideal për çdo sezonë.

Duke kombinuar xixëllimat dhe bazën e zezë, u arrit një efekt i thellë i përsosur i cili ngjan në strukturë të gurëve të çmuar. Ky efekt i përsosur shfaqet edhe pas vetëm 2 shtresave të holla të gellit. Falë densitetit me trashësi të mesme dhe mbulueshmërisë së mirë, gelli ofron një punë të lehtë dhe të rehatshme.

Karakteristikat: 

 • Densitet me trashësi të mesme
 • Vetë nivelizim
 • Masë të mirë ngjitëse
 • 1 fazor
 • Thahet për 2 minuta në UV llambë

Mënyra e përdorimit: përzieni para përdorimit, aplikoni 2 shtresa të holla dhe thajeni çdo shtresë për 2 minuta në UV llambë 36w.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë