GARNIER SKIN SERUM VITAMIN C SUPER GLOW 30ml | SERUM PËR FYTYRË

UNI CosmeticsKodi:3600542433327

Çmimi:
€6,09

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Serumi i koncentruar me kompleks shkëlqyes me 3,5% Niacinamide + Vitaminë C + Acid Salicilik për të lëmuar strukturën e lëkurës dhe për një ten të njëtratshëm të lëkurës pas vetëm 3 ditësh!

 • VITAMINA C – Rrit kolagjenin dhe ngadalëson pigmentimin në mënyrë që lëkura të duket më e ndritshme më shpejt.
 • ACIDI SALICYLIK – Eksfolon lëkurën, rafinon poret dhe zvogëlon formimin e akneve.
 • NIACINAMIDI- Ndihmon në menaxhimin e akneve, rosacea, çështjet e pigmentimit dhe rrudhave

Aplikoni 1 pikatore të plotë në fytyrë të pastër dhe lëmoni butësisht në lëkurë. Përdoreni në mëngjes, më pas aplikoni kremin tuaj të ditës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë