GARNIER COLOR NATURALS CREME 1 40ml | NGJYRË PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:3600540335593

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ngjyra e parë e përhershme ushqyese për flokë me përmbajtje të vajit të ullirit, avokados dhe karitës.

Garnier Color Naturals është ngjyrë e përhershme e pasuruar me vaj ulliri i cili ushqen flokët gjatë ngjyrimit.

Flokët tuaja janë të ushqyera thellësisht, ngjyra e juaj është më e pasur, më uniforme dhe më e shndërritshme. Proporcioni i dytë i vajit të ullirit në kondicioner është trajtimi i vërtetë për flokët tuaja. Flokët tuaja janë të buta dhe rrezatuese...dhe nuk ka më flokë të thinjura!

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë