GARNIER BB CREAM OIL SKIN MEDIUM 40ml | KREM PËR MBROJTJEN E LËKURES

UNI CosmeticsKodi:3600541931749

Çmimi:
€7,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Kjo formulë pa vaj me Mineral Perline, Antioksidant Wild Berry dhe pigmente minerale të lyer është krijuar posaçërisht për lëkurën me vaj për të dhënë pesë përfitime perfekte të lëkurës: kontrollet shkëlqejnë, minimizojnë poret, në mënyrë të barabartë tonin e lëkurës, hidraton dhe ndihmon në parandalimin e djegies nga dielli.

Tani është e shpejtë dhe e lehtë për të marrë një çehre pa shkëlqim, më të tonifikuar.

Përfitimet
Gratë u pajtuan menjëherë. * 93% panë një ton më të barabartë të lëkurës, 88% panë një përfundim natyral pa shkëlqim dhe 84% gjetën pore më pak të dukshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë