FARCOM HD KERATIN SERUM + ARGAN CARE OIL 100ml | VAJ PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:5202663121213

Çmimi:
€7,14

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Rigjallëron flokët menjëherë.
Mbron majat e flokëve nga thyerja dhe konsumimi i përditshëm.
Rikthen shkëlqimin dhe vitalitetin intensiv.

2 MËNYRAT E APLIKIMIT PËR EFEKTE TË SHUMËFISHTA:

Aplikojeni në flokë të lagur për mbrojtje të shtuar kundër agjentëve dëmtues që i bëjnë flokët të duken të dobët dhe të turbullt.
Aplikojeni në flokë të thatë për shkëlqim intensiv dhe rigjallërim të menjëhershëm. Është gjithashtu ideal për t'u përdorur pas veglave të stilimit me nxehtësi dhe tharjes me fryrje.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë