EVELINE ESSENTIAL ROSE EYESHADOW PALETTE 8 COLORS | HIJE PËR SY

UNI CosmeticsKodi:5903416015871

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Paleta e hijeve. Përbëhet nga 8 pudra të shtypura në nuanca klasike dhe të përjetshme nudo, bezhë dhe rozë. Një gamë ngjyrash e zgjedhur posaçërisht përfshin 5 hije mat dhe 3 hije perla, falë të cilave ju lejon të krijoni grim si në baza ditore ashtu edhe për ngjarje më të mëdha. Formula e pigmentuar mirë është e lehtë për t'u aplikuar në lëkurë dhe fërkohet lehtësisht, duke e bërë atë perfekte për grimin e syve. Përveç kësaj, kompleti përfshin një aplikues të veçantë të dyanshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë