EVELINE WONDER MATCH SKIN PERFECTION LUXURY FOUNDATION 40 SAND 30ml | PUDËR E LËNGËT

UNI CosmeticsKodi:5903416017783

Çmimi:
€9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Ofron efekt 24 orë për një çehre pa të meta. Përshtatet në mënyrë perfekte me hijen dhe strukturën e lëkurës.

Pa vaj.
Efekt perfekt mbulimi.

Tekstura e lehtë, jo e yndyrshme përhapet lehtë, duke dhënë efektin e mbulimit të përsosur pa efektin e maskës. Formula e pasur me ujë termal dhe acid hialuronik ushqen, hidraton dhe mbron mikrobiomën e lëkurës tuaj. Pas 10 ditësh, lëkura është dukshëm më e lëmuar dhe më elastike.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë