EVELINE NATURAL ALOE VERA PURE TEA TREE ANTIBACTERIAL BODY & FACE GEL 99% 250ml | GELL PËR FYTYRË & TRUP

UNI CosmeticsKodi:5903416022763

Çmimi:
€5,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Një xhel shumë-rigjenerues për trupin dhe fytyrën me 99% aloe vera natyrale dhe vaj të pastër të pemës së çajit. Xheli antibakterial për trupin dhe fytyrën ndihmon për të rivendosur ekuilibrin, rehatinë dhe gjendjen e shkëlqyer edhe për lëkurën më të thatë dhe të ashpër. Deep Restore System rigjeneron thellësisht epidermën, e ushqen dhe e lëmon menjëherë. Ekstrakti i aloes qetëson në mënyrë aktive irritimet, duke eliminuar në mënyrë efektive skuqjen dhe ndjenjën e shtrëngimit. Vaji i pastër i pemës së çajit kujdeset për lëkurën dhe përshpejton procesin e rinovimit të saj pas marrjes së diellit, depilimit ose pickimit të insekteve. Formula inovative e xhelit e lë lëkurën të butë, të përforcuar dhe të hidratuar.

Përdorimi: Aplikoni xhelin në lëkurë të pastër dhe të thatë të fytyrës dhe trupit. Projektuar për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht të thata dhe të dëmtuara.

Eveline 99% Natyrale Aloe Vera Pure Tea Tree Xhel Antibakterial Trupi & Fytyra - 250ml - Paketë me shumicë

Marka kozmetike: Eveline
Gama e kozmetikës: 99% Aloe Vera natyrale
Lloji kozmetik: Xhel për fytyrën dhe trupin, kujdes për lëkurën
Madhësia: 250 ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë