EVELINE MAKE-UP SPRAY LONG LASTING MATTIFYING & REFRESHING MIST COCONUT 50ML | SPREJ PËR MATIFIKIMIN DHE FRESKIMIN E FYTYRËS

Uni CosmeticsKodi:5903416027065

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Eveline Cosmetics Long-Lasting Mattifying and Freshing Mist Coconut Mist (50ml) është një mjegull fiksuese e dritës që rregullon dhe siguron grimin, duke mat dhe rigjallëruar pamjen e tij. I formuluar me arrën e kokosit bio-organik gjallërues dhe acidin hialuronik, hidraton fuqishëm lëkurën, duke rritur butësinë.

Përfitimet e produktit:

Siguron efekt mat në lëkurë
Zgjeron qëndrueshmërinë e make-up-it
Hidraton lëkurën
Zbut lëkurën
Pa alkool

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë