EVELINE COSMETICS TOTAL ACTION INTENSIVE NAIL CONDITIONER 8in1 12ml | KONDICIONER INTENSIV PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5907609333513

Çmimi:
€2,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kondicioner INTENSIV me veprim total nga Eveline Cosmetics.

Formulë revolucionare me kompleks aktiv "Strong Nail™" që depërton në strukturën e thonjve, duke rigjeneruar dhe rindërtuar në mënyrë efektive. Shtrëngon, maksimalisht, shtrëngon dhe stimulon rritjen e pllakës së thonjve.

Përmirëson fleksibilitetin duke i bërë thonjtë më rezistent ndaj dëmtimeve mekanike. Mbron nga plasaritja, thyerja dhe ndarja.

Ndihmon në rikthimin e sipërfaqes së lëmuar dhe rikthimin e shkëlqimit të thonjve të dëmtuar dhe mat.

Pas 10 ditëve të trajtimit, të gjitha problemet tuaja do të zhduken dhe ju do të gëzoni thonjtë e bukur dhe të shëndetshëm.

Trajtim intensiv i projektuar për thonjtë e dëmtuar dhe të brishtë, gjithashtu për kujdesin e dobët të pllakave të thonjve pas heqjes së thonjve artificial.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë