EVELINE COSMETICS SUN PROTECTION FACE CREAM SPF 50 UVA+UVB 50ml | KREM MBROJTËS NDAJ DIELLIT

UNI CosmeticsKodi:5907609330789

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
KREM MBROJTËS NDAJ DIELLIT me filtër të lartë ndaj diellit SPF 50 është i destinuar për kujdesin e lëkurës së ndjeshme dhe të prirur ndaj alergjive. Falë teknologjisë së avancuar HIGH PROTECTION SYSTEM – bazuar në filtrat fotostabilë të gjeneratës më të re, siguron mbrojtje shumëdimensionale kundër rrezeve UVA/UVB, parandalon plakjen dhe garanton mbrojtje afatgjatë të ADN-së së lëkurës. Parandalon shfaqjen e njollave të pigmentimit dhe hidraton intensivisht shtresat e thella të lëkurës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë