EVA EVAJAZZ TECHNILACK SOFT HOLD 750ML | LLAK PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:00139201

Çmimi:
€8,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET

Technilack, sprej i gjeneratës së fundit është krijuar për të ofruar mbajtje dhe drejtim për çdo stilim të flokut, duke i lënë flokët tuaj të lira dhe të natyrshme.

Ky është një produkt me cilësi të lartë që ndihmon për të patur stil flokët tuaj pa tharje të kokës.

Ekzistojnë tre nivele të mbajtësve të flokëve të projektuara sipas llojit të flokëve.

Technilack “2”: Shkalla e mbajtjes së fortë është projektuar për teksturë mesatare të flokëve si dhe për stilim të flokëve në mënyrë që t’i mbajë për disa ditë.

Përfitimet

  • Mbajtje natyrale dhe të lirë të flokëve.
  • Stilim të qëndrueshëm të flokëve
  • Me zero mbetje

Formulë pa përbërje të parabenit dhe sulfatit.

Është në dispozion në format sasior prej 750ml.

PËRBËRËSIT AKTIV

Efekti i saj Oz teknologjik vepron duke e parandaluar humbjen e hidratimit dhe duke i sjellur flokëve shndërritje dhe vazhdueshmëri. Ofron mbrojtje termale dhe parandalon flokët që të rëndohen apo të thahen.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë