EVA JAZZ SHAPE UP GELATIN STRONG HOLD 100ML | GELL PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8412261046031

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET

Dyll për flokë në formën e gellit, Shape Up, do t'ju mundësojë që të krijoni stilin që e dëshironi.

Është gell i fuqishëm mbajtës që në mënyrë gjallëruese formëson flokët pa efekte të gërryesjes, duke sjellur shkëlqim intenziv.

Rekomandohet për stilim të flokëve me efekte të qëndrueshmërisë së gjatë të lag'jes. Sjellë trajtim të vazhdueshëm për flokët si dhe parandalon tharjen e tyre.

Përfitimet: 

  • I formëson flokët në mënyrë gjallëruese.
  • Sjellë shkëlqim intenziv.
  • Me formulë pa gërryesje.
Formulë pa përbërje të sulfatit dhe silikonit.

Është në dispozicion në format sasior prej 100 ml.

PËRBËRËSIT AKTIV

Efektet e saj teknologjike Oz veprojnë duke parandaluar humbjen e hidratizimit si dhe duke iu sjellur flokëve shkëlqim dhe vazhdueshmëri. Ofron mbrojtje termike dhe parandalon flokët që të rëndohen apo të thahen.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë