EVA JAZZ ROCK SPRAY ULTRA EXTREME 300ML | SPREJ PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8412261081032

Çmimi:
€10,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Sprej për mbajtje ultra ekstreme. Jo e rrezikshme, mbajeni në ambient të jashtëm!!!

Formati:

SPRAY 300ml / oz 10,14fl

Përfitimet: 

  • Ultra ekstrem e qendrueshme
  • Nuk lë mbetje
  • Aplikim me precizitet të lartë
 Përshkrim

Përdoreni atë në mënyrë që ju doni ta përdorni. Jepni kontakt përfundimtar në flokët tuaj...merrni gjithçka që ju dëshironi me Rock Spray.

Me një fuqi të lartë mbajtëse, ju mund t’a vendosni në flokë në mënyrë të përkryer për çdo stil apo lloj krehjeje që ka qëndrueshmëri të gjatë.

Gjithashtu, përjetoni aromën e cila është karakteristikë e vargut të sprejve të Evajazz.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë