EVA JAZZ DEJA VU SOFT HOLD 100ML | DYLLË (WAX) PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8412261046147

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET

Dyllë për flokë në format paste nga fibrat, Déjà vu do të ju mundësoj të formësoj flokët tuaj ashtu siç dëshironi dhe t'ju sjellë formën e dëshiruar.

Déjà vu është pastë fleksibile dhe me fibra që pa dukje kontrollon, mbanë dhe teksturon flokët. Është e butë, por jo e ngurtë, dhe lehtëson ndryshimet e shumëfishta në stilin e flokëve.

Rekomandohet që në mënyrë natyrale të formësoj stilet e flokëve me vazhdueshmëri të butë. Është ideale për flokë të shkurtra me formë moderne, të pastrukturuara si dhe për stile pa përkujdesje.

Përfitimet: 

  • Lehtëson ndryshimet e shumëfishta në stilet e flokëve.
  • Ideal për prerjet e pabarabarta.
  • Njëra ndër karakteristikat e saj është qëndrueshmëria, me efekt memorieje.
Formulë pa përbërje të sulfatit dhe parabenit.

Është në dispozicion në format sasior prej 100 ml.

PËRBËRËSIT AKTIV

Efektet e saj teknologjike Oz veprojnë duke parandaluar humbjen e hidratizimit si dhe duke iu sjellur flokëve shkëlqim dhe vazhdueshmëri. Ofron mbrojtje termike dhe parandalon flokët që të rëndohen apo të thahen.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë