EVA E-LINE FQ SHAMPOO 400ML | SHAMPO I PËRDITSHËM PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8412261160294

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampon për përdorim të shpesht. Butësi dhe respekt për flokët tuaj!

Përfitimet: 
  • Fuqi të madhe për mbrojtjen e lëkurës.

  • Butësi maksimale

 • Ideale për flokët e ekspozuara ndaj larjes së shpesht të tyre me shampon.

Shamponi FQ është dizajnuar posaçërisht për flokët të cilat lahen çdo ditë.

Butësia e saj e jashtëzakonshme e bën produktin ideal për larjen e shpesht të flokëve.

Përbërësit saj të butë dhe hidratizues me balancues hR neutral i mbajnë flokët tuaja të mbrojtura dhe me shkëlqim.

Shamponi FQ siguron flokë të shëndetshme që janë të zbutura, elastike dhe me shkëlqim.

Ekstrakti i avokados. Si funksionon? Veprimi i saj i fuqishëm i mbrojtjes së lëkurës i lagë flokët tuaj me ushqyes, elasticitet dhe me shkëlqim.

Formati: 400ml

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë