EVA THC SHAMPOO 300ML | SHAMPO KUNDËR NXEHTËSISË

Uni CosmeticsKodi:8412261169204

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampo THC është një shampo thermo-aktiv që përgatit dhe mbron flokët që i nënshtrohen nxehtësisë së mjetit termik
Përfitimet kryesore të këtij shampo janë:
. Mbrojtja nga temperaturat ekstreme
. Pastrimi i veprimit për të përgatitur flokët dhe për të eliminuar mbetjet e produktit
. Asetet që përgatisin dhe mbrojnë fibrat e tharjes së flokëve kundër agresionit termik.
. Përmban një emulsifikues të butë që zbut dhe i kushtëzon flokët

Përveç principeve aktive të saj janë biomolekulat e Rosa Polar, të cilat i japin flokëve një film mbrojtës dhe një kontroll më të madh në kohën e krijimit të stileve.

Si të përdorni:
Shpërndani në flokë të lagur dhe bëni një masazh të butë. Shpërlajeni dhe bëni një aplikim të dytë. Shpëlarje me shumë ujë të ngrohtë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë