EVA TERMO BALSAM PROTECTION NO HOLD 150ML | MASKË PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8412261046109

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Termo balsam është mbrojtës dhe kondicioner balsam që përkujdeset për flokët e juaja rregullisht, në çdo ditë.

Nuk ka nevojë të shpëlahet me ujë pas përdorimit. I mbron flokët nga agresioni termik, i liron flokët e ngatërruara, i ajros si dhe e shton menaxhueshmërinë dhe elasticitetin sidomos gjatë tharjes dhe stilimit.

Gjithashtu, ka efekt të teknologjisë Oz e cila përmban kombinimin e vitaminave, proteinave, ushqyesve si dhe agjentëve kundër lag’jes.

Prania e pantenolit ofron vitaminën B5 si dhe keratinën e hidratuar e cila sjellë proteinat e nevojshme për të mbajtur flokun e shëndetshëm.

Përfitimet: 

  • Mbrojtje të fortë ndaj agresionit që vjen nga tharja dhe nga stilimi
  • Ndihmon në lirimin e flokëve të ngatërruara
  • Mbrojtje të shpejt pa patur nevojë të shpëlahet me ujë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë