EVA RITUALITIES PROTEINS SHAMPO & TREATMENT | SHAMPO & TRAJTUES PËR FLOKË TË DËMTUARA

Uni CosmeticsKodi:8412261169365

Çmimi:
€15,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shijoni flokë të shëndetshme dhe me shkëlqim për 6 javë të tëra.

Tretman rigjenerues i bazuar në fara gruri, mëndafsh dhe proteinë Keratinë.

Çfarë roli kanë proteinat në flokë?

Flokët tanë janë të krijuara nga proteinat, nga të cilat keratina është më e rëndësishmja. Misioni kryesor i keratinës është fortësimi i strukturës së flokut. Me objektivin për ekuilibrimin e nivelit të proteinave, Ritualities Proteins është krijuar si një tretman me bazë proteine që shënjestron 3 karakteristikat thelbësore për flokë të shëndetshme: shkëlqim, kontrollë si dhe hidratim.

Përfitimet: 

  • Eliminon nyjet që nga aplikimi i parë.
  • Flokë më të butë dhe më të kontrollueshme.
  • Rigjeneron dhe ristrukturon fibrën e qimes.
  • Ofron shkëlqim të përsosur.
Është e nevojshme të përdorni produktet përafërsisht të paktën 2 her në javë për të zgjatur qëndrueshmërinë e rezultateve të arritura nga tretmani për 6 javë me rradhë.

Mënyra e përdorimit: 

  1. Pastroni flokun me Protein Shampoo dhe thani me peshqir.

  2. Aplikoni sasinë e duhur të Restructuring Treatment varësisht gjatësisë së flokut tuaj. Me anë të një krehëri, shpërndani produktin në flokë. Lejoni të qëndrojë për 1-3 minuta dhe pastaj pastroni.

  3. Thani flokun, dhe stiloni flokun me anë të një drejtueses.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë