EVA JAZZ POWER STYLE EXTREME HOLD 200ML | GELL PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8412261055002

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET

Stil i fuqishëm, i krijuar për pamjet më të shndërritura.

Ky gell stilues ofron efekt të ngurtë dhe me shkëlqim, për stil të jashtëzakonshëm të flokëve.

Definon dhe krijon stilime, duke i sjellur stilit të flokëve në përgjithëse mbajtje, duke i udhëzuar flokëve në një pozivion të kënaqshëm si dhe duke i mbajtur ato aty përgjithmonë, duke e mbajtur stilin deri në larjen e ardhshme të flokëve.

Formula e saj thekson, mban dhe kontrollon flokët, duke e definuar stilin në mënyrë të përkryer, dhe duke sjellur shtim të shkëlqimit dhe forcës si dhe duke parandaluar tharjen, trashjen dhe brishtësinë e tyre.

Është poashtu e lehtë për tu përdorur, thahet shpejt si dhe nuk lenë mbetje.

Përfitimet: 

  • Stil me pamje të lagur të jashtëzakonshëm.

 • E lehtë për përdorim, thahet shpejt dhe nuk ka mbetje.
Me formulë pa silikon dhe sulfat.

Është në dispozicion në format sasior prej 200 ml.

PËRBËRËSIT AKTIV

Efekti i saj Oz teknologjik vepron duke e parandaluar humbjen e hidratimit dhe duke i sjellur flokëve shëndritje dhe vazhdueshmëri. Ofron mbrojtje termale dhe parandalon flokët që të rëndohen apo të thahen.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë