EVA JAZZ ECOLACK STRONG HOLD 400ML | LLAK PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8412261071019

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET

Ecolack, sprej pa përmbajtje të aerosolit. Me agjentë të shumëfisht hidratuez, Ecolack i ushqen flokët, duke i bërë ato të buta dhe të shndërritura.

I mban edhe stilimin e flokëve edhe më të elobaruar pa i spërkatur ato apo pa i bërë të ngjitshme. Përpos që është pa aerosol, përparësia tjetër e saj ofron këto rezultate: stilim të jashtëzakonshëm dhe më qëndrueshmëri të gjatë, më shkëlqim, butësi dhe të menaxhueshme.

Për më shumë, agjentët e saj mbajtës super të ndjeshëm mundësojnë mbajtje më të madhe me sasi më të vogël në formulën e saj.

Në dispozicion janë tre nivele të mbajtjes.

Mbajtja e jashtëzakonshme është e rekomanduar posaçërisht për flokë me strukturë nga ajo normale tek ajo e trashë. Është e dizajnuar për çdo teknikë stilimi.

Përfitimet:  

  • I drejton, i hidraton dhe i ushqen flokët.
  • Fuqia e saj për të luftuar lagështinë ofron shkëlqim dhe butësi.
  • Nuk lejon peshimin e flokëve poshtë apo gërryesjen.

Formula e saj nuk ka përbërje të parabenit dhe të sulfatit.

Është në dispozcion në format sasior prej 400 ml.

PËRBËRËSIT AKTIV

Efekti i saj Oz teknologjik vepron duke e parandaluar humbjen e hidratimit dhe duke i sjellur flokëve shëndritje dhe vazhdueshmëri. Ofron mbrojtje termale dhe parandalon flokët që të rëndohen apo të thahen.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë