EVA EVONDIL PROTECTOR PERMANENTE 1PCS 15ML | THARTIRË PËR FLOKË ME SHATIRË

Uni CosmeticsKodi:8412261120007

Çmimi:
€17,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Evondil Quaternium Protect* është gell mbrojtës për përdorim në proceset valore permanente nga linja Evondil.

Posaçërisht rekomandohet për flokë të thara, poroze dhe të ndjeshme, sepse funksioni i saj kryesor është hidratimi dhe mbrojtja e kutikulës, minimizimi i ndryshimit të alkalinës gjatë procesit valor permanent.

Secila kuti vjen me 12 njësi me 15 ml.

Përfitimet

  • Hidraton dhe mbron kutikulën.

  • Ndikon në uljen e keq-ushqyerjes për shkak të ndryshimeve të alkalinës.

 • Është aleat esencial për flokët e thara.
Me formulë pa paraben, sulfat dhe silikon.

Është në dispozicion me format sasior prej 15 ml.

*Rekomandohet që të përdoret nga personat me bagazh profesionist.

PËRBËRËSIT AKTIV

Polimer katernium: si funksionon? Përforcon formën dhe kaqurrelet, përderisa i zbutë dhe i riparon flokët, duke i bërë ato të lehta për stilim.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë