EVA E-LINE VOLUME SHAMPOO 400ML | SHAMPO PËR VOLUM TË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:8412261160232

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Volume Shampoo, për flokë të cilat kanë mungesë volumi.

E dizajnuar për flokët më të bukura, Shamponi Volume vepron duke e penetruar brendësinë e kokës, duke e bërë të mundur rritjen e diametrit si dhe strukturës së flokut.

Rezultati është floku voluminoz i menaxhueshëm, me trup dhe shkëlqim natyral.

Përfitimet:

 • E përforcon strukturën kapilare
 • Sjellë materie ushqyese dhe trashësi për flokun
 • Kontribuon në menaxhueshmëri përgjatë stilimit.

Formati 400ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë