EVA E-LINE LISS SHAMPOO 400ML | SHAMPO PËR KONTROLL TË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:8412261160270

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shamponi Liss për flokë dredha, të pakrehura dhe lëmsh.

I jep flokut peshë dhe drejtim dhe e bën më të lehtë për krehje.

Përmban agjentë mbrojtës dhe me lagështi të cilat, bashkë me kundër-hemaktantët e saj, vepron kundër ngrirjes, duke e mbarëvajtur një pamje të shëndetshme dhe të shndërritshme.

Përfitimet:

 • I jep flokut peshë dhe drejtim
 • Flokët e drejta fitojnë jetëgjatësi më intenzive
 • Parandalon ngrirjen.

Formati sasior: 400ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë