EVA E-LINE HL LOTION 1X12PCS 10ML | AMPULË KUNDËR RËNIES SË FLOKUT

Uni CosmeticsKodi:8412261172228

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Trajtimi HL përbëhet nga shamponi dhe krema kundër humbjes së flokëve. Këto produkte janë të dizajnuara për të siguruar zgjidhje për probleme të veçanta, të tilla si humbja e flokëve.

Ekstrakti zambak uji i përfshirë në formulën që ka anti-inflamator, hidratizues dhe veti gjallëruese që janë të përsosura për trajtimin e humbjes së flokëve.

Përbërësit e saj aktiv dhe vitaminat stimulojnë qarkullimin e gjakut dhe përmirësojnë të ushqyerit e gjëndrës. Përdorimi i tij i vazhdueshëm forcon fibrat e flokëve, duke i rikthyer vetitë thelbësore të flokëve natyrale dhe duke siguruar hidratizim, ushqyerje dhe shkëlqim. 

Locioni HL (12 kremra 10ml)

Ajo është ideale për flokë të bukura, duke shtuar volumin nga rrënja dhe duke sjellur shkëlqim pa ëmbëlsi. Ajo përdoret për të parandaluar humbjen e flokëve nga mungesa e vitaminave.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë