EVA E-LINE GREY SHAMPOO 300ML | SHAMPO NEUTRALIZUES I NGJYRËS SË VERDHË

Uni CosmeticsKodi:8412261080073

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET

Shampon për flokë me ngjyrë të bardhë hiri. E mbron flokun me ngjyrë të bardhë, duke e përmirësuar dhe modifikuar shatirimin e verdhë.

Ky produkt mund të përdoret nga personat me flokë natyral apo me ngjyrë hiri. Është e përkryer ndaj çdo lloj tretmani me ngjyra.

Përfitimet: 

 • E përmirëson dhe e modifikon shatirin e verdhë në flokët me ngjyrë hiri.
Formulë pa Paraben.

Është në dispozicion me format sasior prej 300 ml.

PËRBËRËSIT AKTIV

Vetitë antioksidante dhe lëkurë-stimuluese të gojit, së bashku me vetitë tjera si ayurvedic e shikakai, bëjnë këto dy ekstrakte natyrore aleatët thelbësorë për mbrojtjen dhe jetë-gjatësinë e flokëve tuaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë