EVA E-LINE FIX COLOUR 200ML | KREM PËR MBROJTJEN E NGJYRËS

Uni CosmeticsKodi:8412261081124

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

VEÇORITË DHE PËRFITIMET

Krem për rregullimin e ngjyrës që i kushtohet flokëve të trajtuara me ngjyra dhe me zbardhues. Nuk ka nevojë të shpëlahet me ujë.

Mbështjellë kutikulën dhe parandalon humbjen e madhe të ngjyrës pas larjes.

Produkt shumë efektiv për përdorim pas trajtimit me ngjyrë.

Përfitimet:

 • Krem për rregullimin e ngjyrës për flokët e trajtuara me ngjyrë si dhe ato me zbardhues.
 • Nuk ka nevojë të shpëlahet me ujë.

Formulë pa paraben, sulfat, silikon dhe materie alergjike.

Është në dispozicion me formate sasiore prej 200 ml.

PËRBËRËSIT AKTIV

Me Keratin dhe Shikakai.

Ekstrakti Shikakai ka veti që mbrojnë ngjyrën e flokut dhe i shkëlqejnë duke i bërë ato të qëndrojnë më gjatë.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë