EVA E-LINE ENDS TREATMENT 50ML | TRAJTUES INTENSIV PËR RIPARIM TË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:8412261168108

Çmimi:
€9,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Serum për flokë. Trajtim intenziv kundër ngrirjes.

KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET

Trajtim intenziv për majat e flokëve.

Ky është një koncept për trajtimin e flokëve të dëmtuara si dhe flokëve me strukturë të ndryshuar.

Silikonët në formulën e saj ndihmojnë në stabilizimin e flokëve.
Ajrosja e saj e mëndafsht sjellë mbrojtjen që kanë nevojë flokët e drejta, duke i rezistuar përkohësisht temperaturës së lartë të tharësve për flokë si dhe drejtuesve për flokë.

Përfitimet:
- E drejton rregullimin e flokëve si dhe ristrukturimin e fibrave kapilar.
- Sjellë shkëlqim dhe i përmirëson flokët e dredhura
- Ideale për flokët e thara.

Formulë pa përbërje të parabenit dhe sulfatit.

Është në dispozicion në një format sasior prej 50 ml.

PËRBËRËSIT AKTIV

Me ekstrakte të proteinave të mëndafshit dhe farave të miellit. Ato veprojnë në flokë, duke i mbrojtur nga dëmtimet e jashtme, i riparojnë dhe i ajrosin ato derisa ua rrisin elasticitetin. Me formulë të kontrollit kundër-ngrirjes.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë