EVA E-LINE CONTROL SHAMPOO 300ML | SHAMPO PËR KONTROLLË TË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:8412261080035

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET

Shampon për diciplinimin e flokëve të drejta dhe kaqurrele.

I pastron flokët butësisht, duke i bërë ato shumë të lehta për stilim. Proteinat e mëndafshit dhe grurit, paralelisht dhe me përbërësit e tjerë, i pastrojnë flokët si dhe i diciplinojnë ato në mënyrë që stili i flokëve të jetë ashtu siç ju dëshironi.

Përfitimet:

 • E kontrollon ngrirjen.
 • Ofron masë ushqyese dhe hidratuese.
 • E lehtëson stilimin.

Me formulë pa silikon dhe pa sulfat.

Është në dispozicion me formate sasiore prej 300 ml.

PËRBËRËSIT AKTIV

Me ekstrakt të proteinës së mëndafshit dhe grurit. Ato veprojnë në flokë duke i mbrojtur ato prej agresionit të jashtëm, duke i rregulluar dhe ajrosur ato përderisa ja shtojnë dhe elastistitetin. Me formulë të kontrollit kundër ngrirjes.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë