EVA E-LINE COLOUR SHAMPOO 300ML | SHAMPO PËR FLOKË TË NGJYROSURA

Uni CosmeticsKodi:8412261080004

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Shampon për flokë të ngjyrosura dhe të zbardhura. Mbronë ngjyrën dhe e mbanë atë të shëndritur.

NGJYRË E INTENSIFIKUAR

Mbrojtje të ngjyrës dhe vitalitet.

Mbrojtje dhe përkujdesje e flokëve të trajtuara ma ngjyrë, duke e shtuar cilësinë dhe duke e bërë ngjyrën me jetë-gjatë.

SHAMPONI ME NGJYRË: Shamponi që e mbrron ngjyrën për flokët e trajtuara me ngjryë si dhe ato të zbardhura. E promovon rigjenerimin e flokut pas procesit të ngjyrosjes. E mban shkëlqimin e ngjyrës për një periudhë më të gjatë.

ME EKSTRAKTET E GOJI-T DHE SHIKAKAI-T

Vetitë e saja antioksidante, dermo-stimuluese dhe të ayurvedic e bëjnë që shikakai të jetë një aleat i nevojshëm për të mbrojtjur ngjyrën e flokut, duke e bërë atë të ketë jetë-gjatësi më të madhe.

Formati: 

Shishe 300ml

Përfitimet

  • Promovon rindërtimin e flokëve pas procesit të ngjyrosjes
  • E mban ngjyrën të ndriquar për një periudhë më të gjatë kohore.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë