EVA E-LINE COLOUR CREME 400ML | KREM PËR FLOKË TË NGJYROSURA

Uni CosmeticsKodi:8412261171320

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET

Brenda një game të produkteve për drejtimin e flokëve, Krema Control Liss ëshë krem ajrosës kundër ngrirjes që i hidraton flokët dhe i bën ato më të lehta për stilim. Ajo i ristrukturon fibrat e flokut, duke e mbështjellur atë dhe duke i sjellur shkëlqim maksimal. Posedon poashtu veti që e luftojnë lagështinë.

I bën flokët më lehtë për t’i krehur.

Përfitimet: 

  • I stabilizon flokët.
  • I ofron mbrojtje të fortë ndaj ngrirjes.
  • Sjellë veti që janë kundër lagështisë për një kontrollë të plotë.

Me formulë pa paraben dhe pa sulfat.

Është në dispozicion me format sasior prej 200 ml.

PËRBËRËSIT AKTIV

Me ekstrakt të proteinës së mëndafshit dhe grurit. Ato veprojnë në flokë duke i mbrojtur ato prej agresionit të jashtëm, duke i rregulluar dhe ajrosur ato përderisa ja shtojnë dhe elastistitetin. Me formulë të kontrollit kundër-ngrirjes.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë