EVA E-LINE BLONDE SHAMPOO 300ML | SHAMPO NEUTRALIZUES I NGJYRËS SË VERDHË

Uni CosmeticsKodi:8412261080080

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Shampo bjonde është krijuar ekskluzivisht për flokët bjonde, si natyrale ashtu edhe të lyer.

Me një dozë shtesë të shkëlqimit, parandalon tendencën e verdhë që ndonjëherë ndodh në flokë.

 Formula e saj është dizajnuar për higjenën e flokëve dhe për të nxjerrë në pah pikat kryesore dhe shkëlqimin në flokë ndërsa e rregulloni atë, veçanërisht skajet ushqyese të ndara, poroze që gjenden zakonisht në flokë të zbardhur.

Ky produkt mund të përdoret si nga blondet natyrale ashtu edhe nga personat me flokë të trajtuar me ngjyra.

Shtë plotësuesi i përsosur për çdo trajtim me ngjyra.

përfitimet:

Jep shkëlqimin dhe lëvizjen e flokëve.

Ofron rezultate plot butësi natyrale.
Në dispozicion në formatet 300 ml dhe 1000 ml.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë