EVA E-LINE 2IN1 SHAMPOO 300ML | SHAMPO PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8412261080042

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET

Brenda linjës Versatile të E-LINE, ne e gjejmë një shampon i cili ofron butësi dhe përkujdesje për flokët e juaja. Shumëanshmëria dhe funksionaliteti për përkujdesjen dhe higjienën ditore të flokut me rezultate shumë të buta.

Shamponi 2-in-1 është shampon dhe kondicioner për flokët normale. Ky shampon ofron përkujdesje dhe mbrojtje të shkëlqyer për flokët normale, me shtim të shumë të lartë të butësisë. Me neutral pH të 5.5. Rekomandohet për përdorim të shpeshtë (edhe ditor).

Përfitimet:

  • Kujdes dhe mbrojtje e flokëve normale, me shtim të lartë të butësisë.
  • Ka neutral pH të 5.5.
  • Rekomandohet për përdorim të shpeshtë.

Formula: pa paraben

Është në dispozicion me format sasior prej 300 ml.

PËRBËRËSIT AKTIV

Me vaj avokadoje dhe provitamin B5. Përbërës të lartë të vitaminës për mbrojtje të fortë të lëkurës. Kombinimi i tyre ndihmon rikustruktimin dhe strukturën e fibrit kapilar, duke arritur një masë të duhur të nivelit të ushqyerit, elasticitetit dhe shkëlqimit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
              Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
              • DHL
              • Posta e Kosovës
              • Posta Mik Mik
                  WORLDWIDE SHIPPING
                  Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

                  Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

                  Kalkulo çmimin e transportit!

                  Ndoshta ju pëlqejnë

                  Produktet që keni shikuar më parë