EVA DIVINA PURE ACTIVATING CREAM 18VOL. 5.4% 100ML | HIDROGJEN

Uni CosmeticsKodi:8412261152121

Çmimi:
€1,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET

Kremë e aktivizuar dhe e formuluar për përdorim me kremën e përhershme të linjës së ngjyrës Divina.Pure. Sasia dhe përqendrimi i përshtatshëm janë dhënë në udhëzimet për përdorimin e Divina.Pure pa amoniak.

Me 4 nivele ndriquese, ju do të merrni rezultatet* që ju dëshironi.

Divina.Pure Activating Cream 18V është një kremë zhvilluese e rekomanduar për fuqi më të madhe të ndriçimit dhe ngjyra që nxjerrë në pah shkëlqimin. Ajo është e përshtatshme në mënyrë ideale për ngjyrat ekstra-dritë dhe varg super ndriques. Përdoret shpesh në proceset zbardhuese.

Përfitimet: 

  • Aplikim i knaqshëm.
  • Më pak kruarje.
 • Rrit veprimin e Divina Pure.

Formula: pa paraben, silikon dhe alergji.

Është në dispozicion në format sasior prej 1000 ml.

* Ky produkt rekomandohet që të trajtohet nga personat me bagazh profesionist.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë