EVA DIVINA ONE HAIR COLOR 5.25 60ML | NGJYRË PËR FLOKË

Zbritje 72%
Uni CosmeticsKodi:8412261805256

Çmimi:
€0,99 €3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Divina Color ONE.

Pasi që ta shpërlani kremin e ngjyrosur, fija e flokut lirohet nga ngatrrimi në mënyrë të jashtëzakonshme dhe rrëshqet përgjatë krehërit.

Është shumë i butë në prekje - pa patur nevojë të shtohet ndonjë produkt specifik pas periudhës së ngjyrimit.

Divina Color ONE  është formulë avant-garde, rezultat i kombinimit inovativ si dhe përzierjes së pigmenteve me ngjyrë.

Floku i ngjyrosur definohet, ndriçohet, bëhet natyralisht i bukur - në linjë me trendet më inovative të modës së flokëve.

Divina Color ONE  është ngjyrë: 

   • më e ndriçuar
   • më intenzive
   • mbuluese e përsosur e flokëve të bardha

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë