EVA ARGAN MYSTIC DIAMOND OIL 50ML | VAJ PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8412261168245

Çmimi:
€12,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Eliksir për zbukurimin e flokëve: pluhur argani – diamanti. Për të gjitha llojet e flokëve.

ARGAN MYSTIC DIAMOND kombinon fuqinë e lehtë të diamantit me përbërësit e vajit të arganit. Me Argan Mystic Diamond you do të përfitoni:

USHQYERJE TË JASHTËZAKONSHME:
E rigjallëron flokun e dëmtuar dhe të brishtë.

VEPRIM HIDRATUES:
Parandalon flokët kaqurrele, duke i bërë ato më të buta.

SHKËLQIM MADHËSHTOR:
U sjellë flokëve shtesë më të madhe të shkëlqimit.

Përdoreni atë mbi flokët e lagura: e lehtëson punën me brushë.
Përdoreni para se të përforconi flokët: mbron fibrat kapilar dhe sjellë butësi të madhe
Përdoreni çdo ditë mbi flokët e thara. Si ritual hidratimi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë