EVA ABYSSINIAN MYSTIC DIAMOND OIL 50ML | VAJ PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8412261168252

Çmimi:
€12,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Eliksir për dendësim të flokëve: Vaj Abisinas + pluhur diamanti. Për flokë të rritura, pa gjallëri dhe të stresuara.

Vaji Abisinas vjen nga farat Crambe Abyssinica. E pasur me acide yndyrore dhe fytosterola, vetitë e saj përfituese për lëkurë janë të njohura me gjenerata të tëra. Lufton kundër shenjave kryesore të mplakjes, duke e përforcuar fibrin si dhe duke e shtuar elasticitetin dhe dendësinë e flokëve.

ABYSSINIAN MYSTIC DIAMOND kombinohet me dritën e lehtë të diamantit me vetitë e vajit Abisinas. Flokët e juaja do të marrin:

SHKËLQIM TË MENJËHERSHËM
REZISTENCË TË DYFISHT PËR FLOKËT
DENDËSI TË DYFISHT PËR FLOKËT

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë