ESSENCE MASCARA I LOVE EXTREME CRAZY VOLUME 12ML | MASKARË PËR QERPIKË

UNI CosmeticsKodi:4250587739084

Çmimi:
€3,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Extreme volume sapo u çmend!

Motra e maskarës I love extreme, kjo maskarë me volum të çmendur me një brushë unike me elastomer ofron volum intensiv dhe të definuar! I testuar oftalmologjikisht.

 • Pa mizori
 • Pa parabene
 • Pa vaj
 • Pa aroma
 • Bukuri e pastër

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë