ESSENCE MASCARA LASH PRINCESS FALSE LASH EFFECT 12ML | MASKARË PËR QERPIKË

UNI CosmeticsKodi:8699615747008

Çmimi:
€4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Harroni qerpikët fals, kjo maskara synon t'ju sigurojë një pamje mahnitëse duke përdorur qerpikët tuaj natyralë. Brusha me fibra në formë konike ndihmon në zgjatjen dhe ngritjen e qerpikëve për një pamje më të plotë dhe më voluminoze.

 • NUK JU NEVOJTEN QERPIKËT FASI! Maskara Lash Princess False Lash përcakton dhe ndan qerpikët duke arritur një pamje të guximshme.
 • VOLUM DRAMATIK: Brusha me fibra në formë konike jep volum dramatik dhe gjatësi të skalitur PA mbetje.
 • ZGJAT TË GJITHË DITËN: kaloni ditën pa rrëmujë apo zbehje! Kjo maskarë zgjatë tërë ditën, nuk zbehet dhe nuk konsumohet, duke e bërë atë një maskarë të përsosur gjatë gjithë ditës.
 • PA MIZORI: Essence Cosmetics është e çertifikuar dhe e njohur nga PETA si një brend pa egërsi. Ne nuk testojmë asnjë nga produktet tona te kafshët.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë