EMPORIO ARMANI STRONG WITH YOU FREEZE EDT 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614272889590

Çmimi:
€89,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Stronger With You jeton në të tashmen, e formuar nga energjia e modernitetit. I paparashikueshëm, ai befason me origjinalitetin e tij, si akordi pikant në notat e sipërme - një përzierje kardamom, piper rozë dhe gjethe vjollce.

Aroma e ngrohtë dhe pikante e Stronger With You Freeze është një aromë bindëse për meshkujt.

Notat kryesore janë Xhenxhefil, Lime, Portokalli Mandarin dhe Mollë; notat e mesme janë Livando, Geranium Burbon, Kardamom dhe Sherebelë; notat bazë janë Vanilja Bourbon, Amberwood, Druri Guaiac dhe Glace Marron.

Krijuar në vitin 2020
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë