EMPORIO ARMANI IN LOVE WITH YOU FREEZE EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614272889484

Çmimi:
€80,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
E ëmbël dhe e parezistueshme, In Love With You për grua është një aromë me shije frutash dhe lulesh. Ky parfum femëror vjen nga një kombinim i pazakontë, bashkëkohor dhe pasionant i lëndëve të para. Notat e ëmbla dhe të parezistueshme të qershisë së zezë zbulojnë një zemër tepër femërore jasemini dhe nota elegante të paçulit. Tonet rozë shampanjë kapin në mënyrë delikate personalitetin modern të kësaj arome të re frutash, lulesh dhe intensive. 

Notat kryesore janë Qershia, Portokalli Mandarin, Bergamot dhe Dardha; notat e mesme janë bozhure, jasemini Sambac dhe zambak i luginës; notat bazë janë Patçuli, Nota Druri, Musk i Bardhë dhe Vetiver.

Krijuar në vitin 2020
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë