EMPORIO ARMANI IN LOVE WITH YOU POUR FEMME EDT 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614272225664

Çmimi:
€76,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

In Love With You është aroma e re nga Emporio Armani.

Një aromë tepër femërore me shënime amarena, jasemini dhe vanilje.

Një aromë e guximshme që pasqyron personalitetin e një gruaje moderne në kërkim të shënimeve sensuale.

Shënimet e ëmbla dhe të parezistueshme të amaresë forcojnë një zemër jasemini tepër femërore dhe shoqërojnë shënimet elegante të patchouli.

Përbërja hapet me manaferrat e pjekur, duke u zhvilluar me zemrën e trëndafilit dhe pelinit të hidhur.
Aroma përshkruhet si e butë dhe pasionante, e brishtë dhe e fortë njëkohësisht.

Një aromë e guximshme, femërore dhe sensuale.

Krijuar në vitin 2019
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë