LACOSTE L.12.12 BLANCE - PURE HOMME EDT 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:737052413174

Çmimi:
€72,64

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Veni këtë parfumë Lacoste dhe magjepseni të dashurën tuaj me thelbin e saj të mahnitshëm.

Lacoste Pure White Nga Lacoste For Men është frymëzuar nga këmisha me mëngë të krijuara fillimisht nga lojtari i njohur francez Rene Lacoste.

Kjo aromë për burrat pasqyron elegancën, sofistikimin, stilin dhe thjeshtësinë. Aromat e ngrohta të këtij parfumi ju freskojnë dhe ju bëjnë gati për një ditë të gjatë përpara.

Ky parfum është i ambalazhuar në një shishe elegante me ngjyrë të bardhë që ofron një pamje tërheqëse.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë