LACOSTE L.12.12 POUR ELLE NATURAL FEMME EDT 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8005610295404

Çmimi:
€41,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Skaj i zbukuruar është frymëzimi për EAU DE LACOSTE L.12.12 të ri.

Një konstante brenda koleksioneve të LACOSTE-së, skaji i zbukuruar tregon një liri për të lëvizur dhe modernitet të përjetshëm, ashtu si EAU DE LACOSTE L.12.12 Pour Elle Collection ju lejon lirinë të jeni vetvetja.

Natural është frymëzuese, autentike dhe e ngrohtë.

Aromat e qumështit së kokosit të bute vijnë së bashku me Orris drusore në këtë aromë joshëse dhe të rafinuar që është diskrete dhe problematike!

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë